Проекти

Iндустріальний
парк
“PATCHWORK”

Наша компанія надає послуги на всій території України. Ми забезпечуємо повний спектр послуг, від створення проекту до повної здачі об'єкту «під ключ».
Patchwork: Bila Tserkva – це наш перший введений в експлуатацію індустріальний об’єкт, основний напрямок якого є комерційна нерухомість. Завдяки трансформації колишнього заводу ми успішно завершили перший етап реновації  даного простору та створили нові площі для резидентів парку для виготовлення нової продукцію. 
Індустріальний парк у Білій Церкві є важливим стратегічним кроком з унікальними характеристиками для розвитку.
Оскільки в Україні є численні нефункціональні виробництва, то використовувати вже існуючі старі будівлі заводу є вигідним з економічного та екологічного погляду, оскільки ці приміщення вже функціонували як виробництво.
площа м2
218 000
MIСТО
Біла Церква

Склад в с. Березівка
Київської області

Ми прагнемо, щоб складські будівлі, які ми пропонуємо, були не тільки функціональними, безпечними та надійними, але в той же час відповідали очікуванням.
Склад в с. Березівка - це сучасний, стильний та багатофункціональний об'єкт для ведення бізнесу.
площа м2
1700
СЕЛО
Березівка

СТО-комплекс
в м. Бориспіль

Технологія швидкомонтованих будівель використовується і для зведення будівель у кілька поверхів, що зменшує площу забудови, але розширює можливості використання.
СТО-комплекс в м. Бориспіль - це багатофункціональна споруда, перший поверх - СТО, а другий і третій поверхи мають адміністративно-побутове призначення.

Склад-комора
в м. Біла Церква

Склад-комора - це багатоцільовий об'єкт, який може використовуватись для зберігання широкого асортименту товарів. Стіни і покрівля виконані з використанням утеплювача 150 мм.
площа м2
2600
МIСТО
Біла Церква